Kurumsal

Altunay Kimyevi Maddeler San. Tic. Ltd. Şti.

Altunay Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında faaliyete başladığı kimya sektöründe bu gün sektörün öncü firmalarından biri konumundadır. Bizim temel misyonumuz ; müşterilerimizin kimyasal ihtiyaçlarının zamanında ve en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla temini sağlamak , dürüstlük ve güler yüzdür. Bu temel misyonun yaklaşık on yıl gibi kısa bir sürede bizi sektörün lider firmalarından biri yapmasının haklı gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerin Kimyasal Sektöründe Güvenilir ve Kesintisiz Desteğe Sahip Tedarikçilere İhtiyacı Vardır.

Altunay Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi tam bu noktada, gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterileri için önemli olan kimyasal malzeme teminini, gereken zaman ve yerde, sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır. Faaliyet alanı tamamen kimyasal maddelerin satış ve pazarlaması olan şirket kurulduğu günden beri yaptığı çalışmalarla konusunda lider ve deneyimli bir kuruluş olmuştur.

Altunay Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetine çok önem veren bir anlayışı benimseyerek sektöründe örnek bir firma olarak büyümeye devam etmektedir.